درباره ما

ppc-service-img-180x180

به اشتراک گذاری آسان

به راحتی انواع نمودارها و نمودهای گرافیکی را داشته باشید و آن ها با هریک از اعضای تیمتان به اشتراک بگذارید. ما با استفاده از کتابخانه e-chart تطابق داریم و با تنوع چشمگیری گزارش‌ها را به نمایش میگذاریم

 

 خصوصی سازی آسان

اطلاعات کاربردی را به میلیون ها آیتمی که ذخیره کرده‌اید اضافه کنید. این اطلاعات شامل روزهای هفته، اطلاعات مکانی، اطلاعات دستگاه و … می‌تواند باشد. از این اطلاعات می‌توان در ایجاد گزارش‌هایی با اطلاعات بیشتر استفاده کنید.

 

دسترسی آسان

ما میلیون‌ها اینونت را از هرجایی از طریق API و یا SDK ذخیره میکنیم. ما از این متدها برای جمع‌آوری ایونت‌ها از منبعی که به اینترنت متصل باشد، مانند وب‌سایت، اپلیکیشن موبایل، سرور، backend، دستگاه‌های هوشمند، گجت‌های اینترنت اشیاء استفاده می‌کنیم.

  

ما در اینگرو با اعتقاد به اینکه پلتفرم‌ها بازیگر اصلی انقلاب صنعتی چهارم خواهند بود، و با علم به اینکه آینده تکنولوژی در دست حوزه های هوش مصنوعی، اینترنت اشیا، داده های حجیم و … خواهد بود، پلتفرمی را ایجاد کرده ایم که بتوانیم در کنار بازیگران اصلی حوزه های استارت آپی و سازمانی باشیم. هدف اینگرو این است که تیم های توسعه و استارت آپ با استفاده از پلتفرم اینگرو دیگر دغدغه جمع آوری بلادرنگ و پردازش پرسرعت و کارایی بالای داده های خود را نداشته باشند و این وظیفه را به اینگرو بسپارند.

پلتفرم اينگرو به عنوان یکی از محصولات دانش بنيان شرکت “راهكاران نوآوران آتي (سهامي خاص)” در سال ١٣٩٩ باستناد قانون حمایت از شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان و تجاری‌سازی نوآوری‌ها و اختراعات، تصویب شده است.
شرکت راهكاران نوآوران آتي  به عنوان یک شرکت دانش بنیان، به متخصصان عزيز در حوزه علوم داده ها خوش آمد مي گويد.شرکت راهكاران نوآوران آتي  در سال ۱٣٩٦  با هدف حل مسائل پیچیده‌‌ در زمینه جمع‌آوری، استريم، ذخيره سازي و تحلیل‌ بلادرنگ داده ها، و ارائه راهكارها يي براي آناليز محصول، بازاريابي، مانيتورينگ و اينترنت اشيا و خدمات نوآورانه به کسب‌و‌کارها شکل گرفت.

چشم انداز ما:

اینگرو مرجع تمركز داده هاست.

 

اینگرو شکل گرفته از تجربه و فرهنگ جسورانه استارت آپی است. اعضای تیم تشکیل دهنده اینگرو، هر کدام با تجربه   کار در استارت آپ های داخلی و خارجی، با تمرکز بر یکی از چالش های مهم مشترک خود یعنی داشتن همزمان  بلادرنگی و مقیاس‌پذیری  بر روی داده های ایجاد شده، تصمیم گرفتند با دانش و تجربه کسب شده و اتکا به جسارت جوانی خود اقدام به طراحی پلتفرمی نمایند تا علاوه بر اینکه دغدغه های خود را پوشش دهند، بتوانند در چرخه ارزش نسل جدید استارت آپ ها و نرم افزارهای سازمانی به عنوان یک پلتفرم کارا نقش آفرینی کنند. این نقطه آغاز و تولد اینگرو شد

دریافت دمو

برای دریافت دمو از محصول اینگرو، این فرم را پر کنید تا همکاران ما با شما در تماس باشند